Kaliteli Bir Tabelanın Kurumsallığa Etkisi

branda germe tabela
Reklam Açısından Doğru Tabelanın Önemi
Ekim 28, 2017

Kaliteli Bir Tabelanın Kurumsallığa Etkisi

kaliteli-tabela

Bir tabela, firmaları kurumsallık adına yansıtan en önemli bir reklam materyalidir.  Kurumsallığı simgeleyen tabelalar elbette ki firmalar için artı bir avantaj sağlayacaktır. Müşterilerin gözünden tabela müşteriyi firmaya çekmek ya da uzaklaşmasına neden olmak tabelanın tarzı ile yakından ilgilidir.  Firmalar ilk logo ve tabelaları ile müşterileri kendilerine çekmek adına doğru seçimleri yapmaları gerekir. Firmalarda müşteriler için bırakılan ilk izlenim hayat kurtaran bir niteliktedir. Müşteriyi şirkete çekmenin bir yolu tabelanın görselliğidir. Görselliği ne kadar iyi olursa müşteri içinde ilk görünüş olarak şirkete ilgisi artacaktır.  Firmalar diğer firmalara oranla daha dikkat çekici ve görsellik açısından daha zengin olan aynalı ve ışıklı tabelaları tercih edebilirler. Böylece diğer firmalardan bir adım daha öne çıkacaktır firmaları.

En Kaliteli Tabela Çeşitleri

Firmalar ve iş yerleri için en çok tercih edilen ve sevilerek kullanılan tabela çeşidi paslanmaz krom tabela çeşitleridir. Bu tabelalar sayesinde kişilerin iş yerleri ve firmaların adları her zaman bir adım önde gider. İmalat aşamasında kalitesine önem verilen ve diğer tabelalardan daha gösterişli olarak üretilen tabelalar her zaman kullanıcısına artı avantajlar sağlayacaktır.   En çok tercih edilen tabela modelleri ise;

  • Gold ( sarı) altın sarısı renginde olan tabela parlaklığı ve zengin görünümü ile firmalara elit bir görünüm sağlayacağı için birçok iş yeri gold tabela modellerini tercih ederler.
  • Gümüş (gri) paslanmaz tabela ile daha sade ve gösterişli mekanlar ortaya çıkarabilir iş yeri sahipleri. Böylece çok fazla müşteri çekebilirler.
  • Işıklı tabela, renkli ışıklar ile görselliği zenginleştirme adına iş yerleri müşteri çekmek adına ışıklı tabela tercihinde edebilirler.

Kurumsal kimlik ile çalışan firmalar için elbette ilk etapta tabela seçimi oldukça önemlidir. Tabela ile birçok insanı, firmaya çekmek mümkün olacaktır. Sektörler arasında nasıl iş farklılıkları varsa tabelalarda sektörün farkını ortaya koyma adına farklı olmalıdır.

Tabelanın Müşteriye Verdiği Mesajın Önemi

Tabela ne kadar reklam amaçlı kullanılsa da firmalar ve sektörler için belirli bir mesaj taşıdığı takdirde müşteri aradan zaman geçse de her zaman müşterinin aklında kalacaktır. Bunun için ise iyi bir tasarım ve iyi bir maddeden tabela üretimi yapılmalıdır. Kendi tanıtımını en iyi şekilde yapan şirketler elbette ilgili sektörlerde daha fazla kalıcılığa sahip olacaklardır. Bu nedenle kaliteli bir tabela ile kurumsallığı firmalar daha ön plana çıkarabilirler. Bunun için iyi ve kaliteli tabela seçilmelidir.

 

Eğer sizde ilgi çekici ışıklı veya ışıksız tabela yaptırmak istiyorsanız https://www.gebzetabelaci.com/iletisim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

gebze
gebze
Gebze Tabelacı İstanbul'un en çok tercih edilen tabela imalatçısıdır. Kaliteli hizmet uygun fiyat anlaşımız ile firmaların gözde tabalacısıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir