Kayan Yazı Tabela

Gebze Kayan Yazı Tabela Hizmetleri

Kayan yazı tabela led tabela denilen hareketli ve ışıklı tabela türüdür. Son dönemlerde her yerde sürekli karşımıza çıkan bu tabelalar daha gösterişli ve dikkat çekici olmaktadır.   
 
Gebze Kayan yazı tabelaların avantajları nelerdir?  
Kayan yazı tabela birçok avantajı olan dikkat çekici bir üründür. En büyük avantajı gözleri kendine çekmesidir. Sabit ve düz bir tabela üzerine yazılan yazılar yeterli ilgiyi göremezken kayan yazı tabela üzerine yazılan herhangi bir yazı kolaylıkla ilgi çekmektedir. Bunun sebebi görüntünün hareketli olmasından kaynaklanmaktadır. İnsan gözü hareketi algılayarak o tarafa yönelmekte buda kayan yazı tabelaların amacına ulaşmasını sağlamaktadır. Bu sebeple dikkat çekmek ve reklam yapmak isteyen dükkanların çoğu kayan yazı tabelaları tercih etmektedirler.   
 
Gebze Kayan yazı tabela hangi alanlarda kullanılmaktadır?  
Kayan yazı tabela her türlü alanda kullanılabilen bir üründür. Hastanelerde, tüm dükkanlarda, okullarda ya da lokantalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. İstenilen her türlü ortama kayan yazı tabela üretimi yapabilen firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı ve geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz.  
 
Gebze Kayan yazı tabela fiyatları ne kadardır?  
Kayan yazı tabelalarında fiyatlar tabelanın büyüklüğüne ve yazılacak olan hareketli yazılara göre değişiklik göstermektedir. Bunun için istenilen tabela büyüklüğü ve yazılacak olan hareketli yazılar belirtilmeli ve ona göre bir fiyat belirlenmelidir. Kayan yazı tabelalar konusunda son derece deneyimli ve güvenilir olan firmamız ile iletişime geçerek en uygun kayan yazı tabela fiyatlarını öğrenebilirsiniz.